Prodej stavebního pozemku 1 713 m² Černošice, okres Praha-západ, Ev.č.: 0015618 000 000 Kč

Černošice poz orf 004

Nabízíme Vám stavební pozemek s velkým potenciálem krásného rodinného bydlení v oblíbené lokalitě s dobrou dopravní dostupností do hlavního města Prahy.

Pozemek o ploše 1713 m2, který Vám nabídne dostatek prostoru, soukromí, seberealizace, nachází se v katastrálním území Černošice, v okrese Praha - západ. Velmi pěkný, ze tří stran oplocený, rovinatý, udržovaný stavební pozemek je v klidné lokalitě, dobře přístupný po obecní komunikace se dvěma vjezdovými branami. Disponuje přípojkami elektřiny, vody, kanalizace na hranici pozemku a plynu vzdálené cca 30 m od hranice pozemku.

Jedná se o stavební parcelu - zóna BR-3 v územním plánu. Podmínky prostorového uspořádání, pokud regulační plán nestanoví jinak, celková zastavěnost pozemku může být maximálně 30 %, zastavěnost hlavní stavbou může být maximálně 20 %. Využijte příležitost, potencionálu pozemku, realizoval svou představu o skvělém bydlení podle vlastního záměru v oblíbené lokalitě v dosahu přírody, přesto kousek od velkoměsta. Příležitost, která Vám změní život.

Pozemek je obklopen přírodou, nachází se v blízkosti CHKO Český kras, na levém břehu řeky Berounky a přesto malý kousek od velkoměsta na hranici Prahy s perfektní dopravní dostupností. Černošice disponují velmi dobrou občanskou vybaveností, kde se nachází základní i mateřské školy, ordinace lékařů, restaurace, kavárny, dětská hřiště, sportoviště, sportovní parky, zimní stadion, tenisové kurty, cyklostezka a mnoho dalšího. Dopravní dostupnost Černošic je výborná s mnoha možnostmi. Pohodlně vozem po silnici do 18 km vzdálené Prahy. Dále máte k dispozici vlakové, autobusové spojení. Vlakové spojení leží na trati Beroun - Praha, která je součástí pražského integrovaného dopravního systému nebo místní autobusové linky spojující Černošice s různými částmi Prahy a okolními obcemi v okrese Praha-západ.

Zvu Vás na společnou prohlídku, při které Vás velmi rád provedu, seznámím s pozemkem, okolím a poté ji můžete spojit s odpočinkovou procházkou po malebném okolí s přírodou. Věřím, že Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, abych Vám poskytl potřebné informace, abyste se stali majiteli tohoto úžasného pozemku. Těším se na společné setkání.

Základní informace
KategoriePozemky pro bydleníVodaDálkový vodovod
LokalitaJavorová, ČernošiceElektřina230V, 400V
OkresPraha-západPlynPlynovod
Plocha pozemku1.713 m²OdpadVeřejná kanalizace
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus