Prodej chaty 52m2 + 17m2 s pozemkem 2527m2, Žlebské Chvalovice (okr.Chrudim), Ev.č.: 00105prodáno

1

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej chaty a chatky v obci Žlebské Chvalovice s mírně svažitým pozemkem o celkové velikosti 2527m2.

Hlavní chata (o velikosti cca 52m2) je postavena ze smíšených materiálů a zdiva. V přízemí je tvořena předsíní, obytnou místností, ložnicí, kuchyní, verandou a koupelnou (umyvadlo a wc), podkroví je tvořeno schodištěm, hlavním pokojem a balkonem. Chata je vytápěna kamny na tuhá paliva, je zde zaveden obecní vodovod, elektřina (včetně 380V), jímka. Hlavní chata je v celkovém původnějším stavu a je postavena v mírném svahu na ocelových sloupech.

Vedlejší dřevěná nově postavená chatka o vnitřní velikosti cca 17m2. Do chatky je zavedena elektřina, vytápění el. přímotopem.

Příjezd autem na pozemek je cca 100m po lesní cestě. Blízko vstupu na pozemek je kojenecká lesní studánka.

V obci Žlebské Chvalovice se nachází velká vodní nádrž (koupaliště), fotbalové hřiště, dětské hřiště, pivovar / restaurace, autobusová zastávka, vlakové spojení Žlebské Chvalovice. Vodní nádrž Seč je vzdálena 13km.

Obec leží na jihozápadním úpatí Železných hor v nadmořské výšce 400 m, v malebném hojně zalesněném prostředí Chráněné krajinné oblasti Železné hory a je vyhledávána rekreanty, ať již místními chalupáři či turisty, pěšími i cyklisty.

http://www.zlebskechvalovice.eu/obec-1/o-obci/

Základní informace
KategorieChataTyp domuPatrový
LokalitaŽlebské ChvalovicePoloha objektuSamostatný
OkresChrudimUmístění objektuKlidná část obce
Velikost4 pokojeZařízenýČástečně
Plocha užitná69 m²DopravaAutobus
Plocha pozemku2.527 m²VodaDálkový vodovod
Stav objektuDobrýElektřina230V, 400V
BudovaSmíšenáTopeníLokální tuhá paliva